У Тернополі, алкоголь став причиною смерті чоловіка. Про трагічний випадок, 15 липня, поліцію повідомив черговий лікар реанімаційного відділення Теребовлянської лікарні.
Як детальніше розповідає поліція, чоловік приїхав до Теребовлянщини на зустріч з однокласниками. Уже в дома, після святкування, йому стало погано. Лікар який приїхав на виклик розповідає, що чоловік випив майже пляшку спирту. Йому запропонували поїхати до лікарні, але той відмовився. Під час огляду чоловік двічі втрачав свідомість. Медики все-таки доправили хворого в лікарню, але врятувати йому життя не вдалося.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
До слова, за даним фактом правоохоронці зафіксували смерть чоловіка, як нещасний випадок.