«Гарний початок дня: водій порвав мій квиток. – розповідає у соцмережі Фейсбук тернополянка Наталія Червак. – Довелося повторити тричі, щоб він видав мені квиток».
Наталія думає, що саме це дуже розізлило водія.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Мабуть це його розізлило, бо він так почав його шматувати, що розірвав на 4 частини. Потім пихнув шматочки в мій бік і зосередився на сортуванні купюр. Я вже боялася попросити дати ще один білетик. Просто сіла і почала думати, що робити у таких випадках.
Не дуже хочеться псувати собі настрій всілякими поясненнями… Коли таке стається, просто хочеться додому… під теплу ковдру. Спати». – підсумовує Наталя.