До дня працівника природно-заповідної справи в Кременецькому саду запрацювала нова експозиція «Сад ароматів».
«Сад ароматів» створили на основі колекційного фонду відділу лікарських рослин та нових культур, а саме колекції пряно-ароматичних рослин. Експозиційна ділянка має на меті привабити й залучити додаткову кількість відвідувачів, туристів. Як зазначають представники природоохоронних організацій, такий сад буде цілюще впливати на емоційний та фізичний стан людини. В цьому найромантичнішому та «найароматнішому» куточку ботанічного саду можна побути не лише наодинці з природою, а й із собою.
Перегляньте також:
- На Тернопільщині на хабарі викрили депутатку, заступника міського голови, старосту села та директора підприємства
- У соборі на Тернопільщині, який відсудили в УПЦ (мп), консервують ікони
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2019/07/06/58aaad4d9c7d0a28080d2b3019cea323.jpg)