Через власну необережність тернополянин втратив телефон

Опубліковано:
4 Липня, 2019 о 14:13

До одного із перехожих у Тернополі підійшов чоловік і попросив здійснити телефонний дзвінок, бо, мовляв, його телефон розрядився. Тернополянин погодився допомогти.  Але не встиг він відвернутися, як аферист зник разом із телефоном.

Поліцейські встановили, що до шахрайства причетний раніше судимий житель Чернихівців 1977 року народження. Викрадене майно він продав. Чоловіку загрожує штраф від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк від одного до двох років, або обмеження волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на строк до трьох років загрожує жителю Збаразького району. Кримінальне провадження відповідно до статті 190 ККУ.



За матеріалами відділу комунікації поліції Тернопільської області

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #крадіжка, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #телефон, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі
Вуличне радіо




Статті
Інтерв'ю
Лікар-гінеколог Катерина Бригадир
22:12, 18 Жовтня, 2025

Материнство – це спільна подорож лікаря і пацієнтки, – тернопільська гінекологиня Катерина Бригадир

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: