На зустрічах кандидата у народні депутати Богдана Яциковського з виборцями неодноразово піднімалося питання захмарних тарифів на комунальні послуги. Нерідко, щоб заплатити за спожитий газ, люди змушенні економити на найнеобхіднішому.
– Чому влада закриває очі на те, що в нас найнижчі у Європі пенсії та зарплати, а за куб газу намагається здерти утридорога?, – обурюються краяни.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
– Високі комунальні тарифи – дієвий засіб шантажу українців у руках влади. Спочатку підняли мало не до хмар ціни на газ, згодом опустили на пару копійок, і вже – благодійники. Як на мене, тарифна політика уряду, передусім, має враховувати не вимоги МВФ, а реальні доходи людей. Тож треба або кардинально підвищувати зарплати і пенсії, або подбати про здешевлення енергоносіїв. Всі умови для цього є: власний газ, електроенергія тощо. Потрібно тільки демонополізувати цей ринок і дати по руках тим, хто сидить на трубі чи на дротах. У парламенті нового скликання моя законотворча діяльність у цьому напрямку буде пріоритетною, – заявив Богдан Яциковський.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/07/03/773a90f4db51447d170b3b22fea78ed2.jpeg)