Кандидат у депутати на дострокових виборах до Верховної Ради України в одномандатному виборчому окрузі № 166 Зеновій Холоднюк першочерговою метою вважає відродження українського села.
Як багаторічний лідер Селянської партії України Зеновій Холоднюк добре обізнаний з проблемами села та його мешканців. Однією з важливих умов для виведення села із затяжної кризи кандидат у народні депутати називає успішну роботу селянських господарств.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Аби робота тих, хто працює на землі, приносила добрий результат, потрібна техніка для обробітку землі. Вважаю, що забезпечити всі новостворені фермерські господарства і особисті селянські господарства технікою для обробітку землі можна по лізинговій програмі. Ці питання ми неодноразово обговорювали з керівництвом НАК «Украгролізинг»», – сказав Зеновій Холоднюк.
Нагадаємо, кандидат у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі № 166 (Гусятинський, Теребовлянський, Бучацький, Монастириський райони) Зеновій Холоднюк закликає всіх, кому не байдужа доля нашого села, об’єднатися в боротьбі проти олігархів та їх політичних маріонеток.