У Бучачі, шахрай зняв з чужої банківської картки майже 19 тис грн. Як повідомляє ГУНПУ це не перше заява мешканців.
За словами жителів, які стали жертвами шахраїв, до них подзвонив чоловік і представився працівником служби безпеки банку. Він перконав, що рахунок заблоковано через спробу зняти кошти і слід негайно змінити паролі. Тому необхідно продиктувати усі цифри зазначені на картці та код. Після чого ошуканим прийшло повідомлення, що з рахунку знято усі кошти. Зрозумівши, що їх ошукали мешканці звернулися до поліції, але шахраїв так ще не знайшли.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ