На Тернопільщині за апеляційними скаргами прокурорів скасовано 3 незаконні постанови судів

Опубліковано:
24 Червня, 2019

Органами прокуратури Тернопільської області перевірено додержання вимог законодавства України про адміністративні правопорушення при виконанні адміністративних стягнень у виді суспільно корисних робіт та виявлено порушення як при призначенні адміністративних стягнень, так і при їх виконанні.

Зокрема, Тернопільським апеляційним судом задоволено апеляційну скаргу Кременецької місцевої прокуратури та скасовано постанову Шумського районного суду, якою на порушника накладено адміністративне стягнення у виді 120 год суспільно корисних робіт, оскільки на час складання протоколу про адміністративне правопорушення була  відсутня заборгованість по сплаті ним аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за 6 місяців. Також, задоволені відповідні апеляційні скарги Тернопільської місцевої прокуратури.Встановлені факти порушень закону при виконанні адміністративних стягнень.  Так, 5 правопорушників відпрацювали адміністративне стягнення  у виді суспільно корисних робіт у повному обсязі, однак комунальним підприємством Шумського району та Піщатинською сільською радою кошти за такі роботи на рахунок органу ДВС вчасно не перераховані. Після  прокурорської перевірки 12 тис грн потрапили на відповідні рахунки державної виконавчої служби.

Довідково: з питань додержання вимог законодавства України про адміністративні правопорушення при виконанні адміністративних стягнень упродовж поточного року за наслідками перевірок розглянуто 71 документ прокурорського реагування, до дисциплінарної відповідальності притягнуто 20  службових осіб, за апеляційними скаргами прокурорів скасовано 3 незаконні постанови судів про притягнення осіб до адміністративної відповідальності.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #апеляція, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #суд, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Мистецька освіта в школі: як працює експериментальний заклад у Тернополі
21:19, 27 Травня, 2024

Мистецька освіта в школі: як працює експериментальний заклад у Тернополі

Блоги

ТОП новини тернопільщини: