Мотопробіг відбувся у Ланівцях до 100-річчя Української революції. Розпочали маршрут байкери із могили бійців УНР у районному центрі, потім поїхали до місць поховання у селах Волиця та Люленці.
Згодом чимало жителів міста та просто небайдужих прийшли віддати шану загиблим та покласти квіти до могили воїнів армії Української Народної Республіки.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Нагадаємо, такі заходи на Лановеччині проходять вже кілька років поспіль. Організатори зазначають, таким чином хочуть привернути увагу молоді до історії України та рідного краю.