Відомі на Тернопільщині і, зокрема, в Україні любителі встановювати видовищні рекорди Василь Шевчук з Хоросткова та Андрій Балабух з Яблунова показали свої вміння у прямому ефірі програми “Сніданок з 1+1”.
У четвер студія телеканалу “1+1” приймає гостей та знайомить з талантами та диваками з усієї країни. Василь Шевчук презентував своє “фірмове” відтискання від підлоги на цвяхах, коли опора тільки на капелюшки цвяхів великими та вказівники пальцями, а Андрій Балабух розірвав за 15 с три колоди карт. Решта відео можна було побачити у Інстаграмі. “Віджимання на цвяхах та розірвання колод карт – до студії Сніданку завітали українські рекордсмени” – саме так презентували рекордсменів з Гусятинщини.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Василь Шевчук: “Не очікували, що нас так собі можуть просто запросити у Київ на “Сніданок з 1+1″, але поїхали з Андрієм, тому що хочемо, щоб люди шукали в собі таланти, пробували свої сили.”
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/06/20/a6965d82d76882d0f5bc8fec0e4fb009.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/06/20/64f46c66b73d870d433d634c261eccf5.jpg)