Квартирні крадіжки дедалі частіше реєструють правоохоронці у Тернополі та області. Одне з резонансних пограбувань трапилось 10 червня у селі Гаї Шевченківські, де не тільки пограбували будинок, а й знущались з тамтешніх мешканців. Як крадії знаходять собі жертв, як планують пограбування та як від нього вберегтись?
Ризикують, щоб збагатитись чужим – задля пограбування квартири зловмисники йдуть на різні хитрощі. Поліцейські ці схеми вже вивчили. Кажуть – зазвичай у процесі задіяні дві групи злодіїв: одна банда грабує, а інша попередньо шукає жертву та вивчає побут господарів.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Привабити увагу злочинців можуть дорогі та престижні вікна, двері і навіть наявність кондиціонеру.