Застілля, алкоголь та сварка стали причиною вбивства на Тернопільщині.
Бездиханне тіло сина виявила жителька села на Гусятинщині. Як повідомила жінка, родича вона знайшла у власному помешканні. Чоловік, 1975 року народження, був весь в крові та не подавав ознак життя.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
У ході проведених оперативних заходів працівники поліції спільного з оперативниками Управління карного розшуку встановили, що до події причетний 25-річний знайомий померлого.
Напередодні інциденту чоловіки випивали в будинку потерпілого. У ході застілля у них виник словесний конфлікт, який переріс у шарпанину. Зловмисник пішов на кухню, де взяв до рук ніж й повернувся до кривдника.