Щоденно тисячі укрїнців, іноземних туристів, прагнучи збагатити свої знання, відвідують музеї. Адже саме вони дають змогу побувати в давньому минулому, побачити сьогодення людства та його здобутки. Під час робочої поїздки у Борщів голові ТОДА Степану Барні вдалося відвідати місцевий краєзнавчий музей. Тут і археологічні колекції трипільської кераміки, і колекція «борщівських» вишиванок, і куточок присвячений нещодавнім подіям на Майдані – Революції Гідності. Разом з директором Михайлом Сохацьким оглянули представлені експонати, поспілкувалися про туристичний потенціал музею та краю.
«Саме з Борщівщиною асоціюється трипільська культура. Також саме тут народились унікальні у своїй красі одноіменні вишиванки. У цьому районі розташоване одне з найбільших надбань нашої цивілізації – печера Вертеба, яка входить в культурну спадщину ЮНЕСКО. Тобто, тут туристи можуть знайти чимало цікавого», – констатував Степан Барна.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Загалом у Борщівському краєзнавчому музеї представлено експонати з історії краю від найдавніших часів, а також предмети побуту й етнографії.