Урочисте відкриття паспортного відділу відбулося у приміщенні ЦНАПу Великогаївської ОТГ. Це позитивна новина не лише для жителів громади, але й для будь-кого, хто захоче отримати ID-картку (внутрішній електронний) та закордонний паспорти.
Видавати внутрішні електронні паспорти в Україні розпочали ще два роки тому. Нові пластикові ID-картки замінюють внутрішній паспорт. На них записують біометричні дані власника такого документу з метою його ідентифікації. Головний задум – це суттєве підвищення захищеності суспільства від проявів злочинності та міжнародного тероризму, йдеться на сайті Державної міграційної служби. Позитивні моменти нового документу: насамперед, економія часу. Запис відбувається також за телефоном і повідомляється черга. У новому паспортному відділі вже записалось понад 100 осіб. Документи на отримання ID-карток першими оформили очільник ТОДА Степан Барна та місцевий депутат Володимир Оринич.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Голова Великогаївської ОТГ Олег Кохман привітав з важливою подією і подякував усім, хто допомагав створювати новий паспортний відділ.
Участь взяли керівники області та району, представники міграційної служби області та району.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/05/27/53fad324e348b9bd97712886501a06fc.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/05/27/44d7f568c2098b13de3782d242546483.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/05/27/b98b4a09ac1b16c63488f080eb3d3023.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/05/27/4f92362d35ba06977de9e23408593f6c.jpg)
Фото: Валентина Семеняк