У Міжнародний день вишиванки 16 травня у місті відбулась подія “Благодійне дефіле “Теплий дотик”. Дефіле втретє організували майстрині Оксана Чмиленко (Творча майстерня “Палітра тепла”), Ольга Базик-Щедріна (майстерня “Теплі квіти”) та дизайнер Іванна Сивак. Вишитий одяг, одяг з квітами з вовни демонстрували випускникиТернопільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради. Усі моделі мають знижений слух, але відчуття ритму та талант, які хлопці та дівчата розвинули під час навчання у інтернаті, допомагають органічно демонструвати одяг. Також дефілювали “діти сонця” дітки з синдромом Дауна (ТОГО “Центр “Бебіко”, засновниця Ольга Гордієнко). Моделі, які нагадували одяг героїв фентезі, демонстрували студентки Галицького коледжу ім. В. Чорновола.
Ірина Дворницька, фотограф події: “Вишиті вироби знаних дизайнерів доповнили колоритні аксесуари та неповторні намиста майстринь з Тернополя і Львова від Олени Маканіної, Наталі Курівчак, Світлани Майстрині. Захід планували провести на Театральній площі, але дощ змінив місце локації, ми дуже вдячні за розуміння керівництву Тернопільського академічного
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/05/18/e8ae714bc03d357b5802406159ef15e4.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/05/18/d4a1f7823dcca8ff25b6901e3957f3a9.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/05/18/66dd2f50d9638828b18c2a8fc0abb39d.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/05/18/758aa43749453f12349fb9cff1345b7a.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/05/18/e46df48d5690b388cc5124ea046c8971.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/05/18/59960b9db1da0f82fb7daed59189b22f.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/05/18/24efff7e9d3b881f539ddec2bb2aca7b.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/05/18/aeace9601e8c93d0e115c3171703b911.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/05/18/1088f3552b948efcdc653fbd19229105.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/05/18/517ef727c8193f0edbd4a16a83c69b85.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/05/18/9c3782565ef60eb17d5f088b1454728c.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/05/18/949f3523e930b7de113f5b512e90bb9c.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/05/18/fb337946ccf0faac0a7b5eeebf001682.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/05/18/644546eba8d3a965b946674c0a946b5e.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/05/18/1a8b29429a9f43434c86bd2b1a7e2421.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/05/18/284a1537da80af01525a790c866f524e.jpg)
Фото: Ірина Дворницька