40 міні-лабораторій просто неба, цікаві досліди та експерименти. Кожен тернополянин може перевтілитися у науковця. Вартує лише прийти на “Наукові пікніки” у неділю, 19 травня. На Театральному майдані обіцяють грандіозне наукове дійство.
Тернопіль на один день стане осередком науки. Вже всьоме у нашому місті організовують “Наукові пікніки”. Відтак можна стати свідком унікальних дослідів та й самому спробувати поекспериментувати. Організатори обіцяють буде цікаво і дорослим, і дітям.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Своїми “Науковими пікніками” організатори намагаються заохотити тернополян до навчання. У цікавий спосіб демонструючи, що вчитися – це модно, а наука може бути цікавою і зовсім не нудною.