Зберегти курс на реформи: Гройсман йде в парламент з новою партією

Опубліковано:
17 Травня, 2019 о 09:43

Люди, які прагнуть змін, та знають, що для цього треба робити, мають шанс ввійти у нову політичну силу під керівництвом Володимира Гройсмана. Вона буде брати участь у виборах до Верховної Ради, які відбудуться восени 2019 року.

Прем’єр-міністр ніколи не приховував, що буде брати участь у парламентській кампанії. Адже щоб продовжити розпочаті реформи, ініційовані Урядом, потрібна коаліція у парламенті, зразка 2019 року. Тільки тоді буде збережено обраний курс.
Володимир Гройсман так коментує свої плани: «Я б хотів, щоб це була достатньо якісна з точки зору професійності та здатності політична сила. Насправді можу сказати, що зараз шукаю людей, які могли би бути достатньо результативними. Також би хотів бути дотичним до створення класичної центристської політичної партії, яку би було створено не під вибори, а яка би була достатньо організованою структурою з визначеною ідеологію з об’єднанням якісних і фахових людей, які можуть не просто розмовляти».Що з командою

Один в полі не воїн. Тому Володимир Гройсман зараз формує команду: на рівні громад, міст, на рівні районів і областей. А  група однодумців, яка може генерувати ідеї і впроваджувати їх, має всі шанси стати успішною і здобути довіру виборців.

«Я би хотів, щоб це була достатньо якісна, з точки зору професійності і здатностей, політична сила. Насправді, я можу сказати, що я зараз шукаю людей, які могли би бути достатньо результативними», – вважає Володимир Гройсман.

Які прогнози фахівців

На думку експертів, Володимир Гройсман має всі шанси сформувати команду, яка пройде у парламент.
«Гройсман – молодий, він належить до того ж покоління, що й Зеленський. Вони ровесники, як Арсеній Яценюк і багато інших. Зараз починається епоха людей цього віку. У Володимира Борисовича є стартовий рейтинг, який дозволяє боротися за проходження партії в парламент», − зазначив політолог Володимир Фесенко.

Здобути довіру виборців новій політичній силі допоможе і високий рейтинг  Прем’єр-міністра.

«Варто зазначити, що ще в квітні 2018 року соціологи фіксували зростання довіри Гройсмана й задоволеність його роботою серед населення. А на початку 2019 року, згідно з даними всеукраїнського опитування громадської думки, який проводив КМІС, у рейтингу потенційних прем’єр-міністрів чинний очільник Кабміну набрав найбільшу кількість прихильників – 15,3%»,-  стверджує політолог Олександр Радчук.

Експерти стверджують: за політичну силу Володимира Гройсмана можуть проголосувати помірковані виборці, які розуміють, що таке популізм. Вони точно не підтримуватимуть тих, хто обіцяє вже завтра пенсію в тисячу євро. Це також ті, хто розуміє, які зміни в країні вже відбулися і віддають належне “компетентності і стабільності прем’єра”.

Як зберегти обраний курс на реформи

Для того, щоб Володимир Гройсман продовжив очолювати Уряд після виборів, йому потрібна сильна коаліція однодумців.  А для того щоб його Уряд був ефективним, він має спиратися на більшість у парламенті.

«Я маю розуміння, що робити далі, і я можу очолювати уряд. Якщо український народ вирішить, що я та сформована нами команда будуть гідні представляти їхні інтереси та реалізовувати ті завдання, які люди перед нами ставлять, то я готовий буду очолити уряд», — Володимир Гройсман.

На відміну від президентських виборів, на яких люди обирають президента, на парламентських – прем’єр-міністра. Адже Верховна Рада пропонує кандидатуру на цю посаду. Для продовження важливих і високо оцінених людьми реформ, Володимир  Гройсман має мати значне крило в парламенті, і чим більшим воно буде, тим рішучіші перетворення команда зможе здійснити в майбутньому. Саме від цих перетворень будуть  залежати перспективи нової  політичної сили. За умови збереження курсу на реформи, розпочаті Прем’єром, три роки тому, нова політична сила, яку він очолить, зможе розраховувати на  лідируючу роль в майбутньому українському парламенті.

Які перспективи на Тернопільщині

З  початком роботи Уряду під головуванням Гройсмана стартували  глибинні реформи, які мають докорінно змінити життя українців,покращити їх добробут та  вивести країну на новий рівень. Окремі результати реформ вже можна побачити і зараз, в тому числі  і на Тернопільщини, каже виконавчий директор Тернопільського регіонального відділення Асоціації міст України Ігор Гірчак. Це і ремонт доріг, і  будівництво нових об’єктів соціальної інфраструктури, які понад  20 років перебували у занедбаному стані, впровадження заходів енергозбереження. Зрештою, цей перелік можна продовжувати.

«Завдяки реальним досягненням у різних регіонах політична сила, яку очолює Прем’єр, отримає кредит довіри від виборців. А ще – завдяки репутації самого Володимира Гройсмана, якого по праву можна назвати найуспішнішим прем’єр-міністром за всі роки незалежності України.  А якщо до нової команди приєднаються ініціативні і активні молоді люди, то це допоможе розв’язати низку проблем і в нашій області. Це і створення нових робочих місць, і збільшення інвестицій, і завершення процесу децентралізації, і завершення ремонту доріг», – стверджує Ігор Гірчак.

І додає: політична сила, яка об’єднає фахівців та буде продовжувати курс на реформи, зможе розраховувати на  лідируючу роль в майбутньому українському парламенті.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #гройсман, #партія
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Яросла Лемішка: “На сцені Тернопільської обласної філармонії – вперше прем’єра мюзиклу”
21:19, 18 Червня, 2024

Яросла Лемішка: “На сцені Тернопільської обласної філармонії – вперше прем’єра мюзиклу”

Блоги

ТОП новини тернопільщини: