Розіграші, виставка замків у 3D-проекціях та повітряна куля. У Збаражі урочисто та масштабно відсвяткували день міста та відкрили літній туристичний сезон області.
У програму урочистостей входили – концерт, фестивалі «Вареник – ФЕСТ» та «Капусняк – ФЕСТ», презентація туристичних фірм та агенцій регіону, показові виступи клубу історичної реконструкції «Збаразька дружина».
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Найцікавішими та найвідвідуванішими локаціями були: безкоштовна туристична лотерея, скалодром та локація повітроплавання.