У Тернополі обікрали іноземця
- Опубліковано: Анастасія Квітковська
- —
- 14 Травня, 2019 о 17:13
24.06.2026
17:36:48
Рюкзак і телефон зникли в іноземного студента під час спортивних занять. 19-річний потерпілий навчається у Тернополі. Вранці він прийшов на спортивний майданчик поблизу свого гуртожитку на пробіжку і тренування.
Наплічник поклав на лавку. Через деякий час хлопець помітив, що він пропав. В рюкзаку був телефон, вартістю 9 тисяч гривень.
Крадійку розшукали поліцейські. Нею виявилася 39-річна тернополянка. В минулому жінка вже мала неприємності із Законом через дрібні крадіжки. Збути чужий мобільний жінка не встигла, тож його повернуть власнику.
За матеріалами відділу комунікації поліції Тернопільської області
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026