Негода завдала збитків і у Тернополі. Зокрема, неабияк перелякала мешканців Дружби. Будівельний майданчик у сквері Миру затопило, а бруківка навколо нього почала зсуватися. Люди занепокоїлись безпекою власних домівок. Дехто звинувачує у зсувах забудовника, дехто каже, що топило це місце завжди. З усіма сторонами конфлікту спілкувалася наша знімальна група.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ