Одну з великих писанок, які прикрашали Театральний майдан упродовж свят, сьогодні вранці перевернув невідомий. Про це у спільноті “Тернопільські плітки” повідомила користувачка Оксана Ольховецька, – пише terminovo.
У коментарях люди обурюються, дехто припускає, що це, можливо, вітер.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Трохи згодом відео події оприлюднив у соцмережі Святослав Журовський. На ньому видно, як о 08:23 невідомий навмисно перевертає підставку з писанкою і вона розламується надвоє. На інцидент не реагує жоден з перехожих.