На Тернопільщині військовослужбовцям-строковикам надано не менше чотирьох годин перебування у звільненні для реалізації свого права волевиявлення під час другого туру виборів Президента України.
В усіх гарнізонах Тернопільської області організовано необхідні процедури для того щоби усі військовослужбовці ЗС України змогли реалізувати своє конституційне право і взяти участь у другому турі виборів Президента України. Зокрема, у Тернопільському, Бережанському та Чортківському гарнізонах військовослужбовців строкової служби сьогодні зранку відпустили у звільнення для участі у виборах. Для здійснення свого права волевиявлення строковикам надано звільнення не менше ніж на чотири години.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Також на Тернопільщині напередодні у військових частинах Збройних Сил України було організовано інформаційні роз’яснення щодо положень виборчого законодавства, порядку та особливостей участі військовослужбовців у виборах Президента України.
Василь Лабай