На Тернопільщині депутати місцевих рад постануть перед судом
- Опубліковано: Новини Тернопілля
- —
- 20 Квітня, 2019 о 21:32
25.06.2026
05:51:41
Працівниками УЗЕ в області ДЗЕ НП України, за погодженням з прокуратурою Тернопільської області, складено та направлено до суду протоколи про вчинення чотирма депутатами однієї з сільських рад Кременецького району правопорушень, пов’язаних з корупцією, передбачених ч.1 ст. 172-6 КУпАП.
Встановлено, що депутати несвоєчасно, без поважних причин, подали декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 рік.
За обґрунтованої та послідовної позиції прокурорів у судовому засіданні депутатів визнано винними та накладено на них адміністративні стягнення у вигляді штрафу в розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян кожному.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026