На Тернопільщині у райцентрі Теребовля на фінішну пряму вийшло будівництво казарм покращеного планування для військовослужбовців служби за контрактом окремої артилерійської бригади оперативного командування «Захід». Загалом у цьому місті здійснюється будівництво трьох житлових споруд. Як повідомив заступник начальника управління – головний інженер Західного територіального квартирно-експлуатаційного управління полковник Василь Стеців у цих казармах покращеного планування невдовзі проживатимуть 375 військовослужбовців.
– Зовнішні роботи по фасаду уже практично завершено та на даний час триває облаштування в середині приміщення, так звані внутрішні оздоблювальні роботи – сантехнічні та електромонтажні. Після цього залишиться встановити меблі та здійснити благоустрій території, – зазначив полковник Василь Стеців.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Очікується, що завершальний етап будівництва казарм у Теребовлі триватиме півтора-два місяця і після цього житло можна буде вводити в експлуатацію. Загалом на спорудження трьох двоповерхових будівель у Теребовлі із державного бюджету України було виділено майже 44 мільйони гривень.
Василь Лабай, спеціальний кореспондент Інформагентства Міноборони