День кар’єри у Тернопільському національному економічному університеті. Сотні студентів прийшли познайомитись з актуальними вакансіями на ринку праці та роботодавцями. Викладачі ж зазначають, такі заходи допоможуть молодим людям не лише визначитись з роботою, а й зрозуміти сучасні вимоги до кваліфікованого працівника.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ