Делегація з Тернопільщини взяла участь у V Європейському конгресі місцевого самоврядування

Опубліковано:
12 Квітня, 2019

08-09 квітня 2018 року у Кракові проходив V Європейський конгрес місцевого самоврядування (V European Congress of Local Governments).

Європейський конгрес місцевого самоврядування є платформою для обміну думками, дискусій, зустрічей лідерів місцевого самоврядування і регіональних еліт із представниками державних адміністрацій, громадських організацій та бізнесу.

Щороку у Конгресі бере участь велика кількість людей (близько 2000 тисяч), серед яких представники органів місцевого самоврядування, регіональні еліти, державні чиновники, керівники підприємств, представники бізнесу, громадські організації, журналісти з усієї Європи.

Україна, зазвичай, представлена на Конгресі чисельною делегацією. Тернопільську область на Конгресі представляли: виконавчий директор Тернопільського регіонального відділення Асоціації міст України Ігор Гірчак, консультант з юридичних питань Тернопільського РВ АМУ Максим Черкашин, консультант з питань комунікації Тернопільського РВ АМУ Оксана Кара, міський голова Лановецької ОТГ Роман Казновецький, міський голова Шумської ОТГ Володимир Плетюк та сільський голова Новосільської ОТГ Ілько Стахурський.

Різні напрями, великий вибір тем панельних дискусій дає можливість почути саме те, що цікавить учасників заходу. Команда Тернопільського регіонального відділення Асоціації міст України відвідали різні панельні дискусії, зокрема й на тему: “Використання інноваційних інструментів для промоції міста”.

Ключові тези спікерів цієї панельної дискусії:

 – Інновація породжує конкуренцію між містами, спонукає до розвитку, але й потребує великих фінансових ресурсів.

 – Одним з ключових рішень для впровадження інновацій є бажання, здатність швидко реагувати на виклики.

 – Важливим сучасним інструментом в промоції міст є соціальні мережі.

 Практично кожен із спікерів наголосив на тому, що саме молодь є рушієм інновацій, адже молоде покоління дуже широко використовує інноваційні технології.

 – Представник Агенства регіонального розвитку Німеччини у своєму виступі зауважив: “Дехто вважає, що достатньо веб-сайту, хоча деколи потрібно розповісти про щось, а не отримати сухі дані з сайту”. Також поділився власним досвідом, зазначивши: «Інформацію ми передаємо через чат, куди можна зайти як зі стаціонарних комп’ютерів так із смартфонів, подаємо матеріал так, щоб кожен обрав ту частину інформації, яка його цікавить».

На одній із панельних дискусій, яка стосувалась регіональної та локальної ідентичності, один зі спікерів наголосив: «Все ж основою всього є людські стосунки. З хороших взаємин починається все інше».

Представники Тернопільського РВ АМУ вже втретє беруть участь у Європейському Конгресі місцевого самоврядування і щоразу повертаються з новим багажем знань та ширшим колом колег. Конгрес є чудовим майданчиком задля отримання цікавих ідей, можливість розповісти про себе, почути оригінальні вирішення складних проблем.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #конгрес, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #польща, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна
Статті
Інтерв'ю
Макс Кідрук: “Я не песиміст, а реаліст…”
15:14, 11 Квітня, 2024

Макс Кідрук: “Я не песиміст, а реаліст…”

Блоги
Найбільше читають: