Тернополяни відзначали День здоров’я-2019

Опубліковано:
12 Квітня, 2019 о 12:43

7 квітня на Театральній площі відбулося святкування  Всесвітнього Дня здоров’я. 

Захід проведено з метою популяризації здорового способу життя та змістовного проведення дозвілля, просвітницька діяльність з метою підвищення рівня знань про власне здоров’я, профілактика рівня захворюваності серед населення.

Театральна площа перетворилася справжню на майстерню здоров’я. В наметах розмістилося 11 профілактичних та 8 розважальних локацій. Всі бажаючі змогли отримати консультацію у різнопрофільних фахівців, визначити індивідуальні показники систем організму, пройти флюрографічне обстеження, пройти експрес-тест на ВІЛ, пройти тренінг з першої допомоги, перевірити зір та дізнатися багато цікавих фактів про діяльність власного організму. 

Розважальна частина складалася з розминки, танцювальних майстер-класів та дитячої спортивно-розважальної програми.

У заході взяло участь близько 3000 тернополян.

Організатори: Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення та телеканал TV-4.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #день здоров'я, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль, #тернопільські новини
Статті
Інтерв'ю
брати-десантники з Тернопільщини
23:13, 9 Серпня, 2026

«Всюди разом»: брати-десантники з Тернопільщини пройшли війну, поранення і чекають на дітей

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: