За неповідомлення у встановлених законом випадках і порядку про наявність реального конфлікту інтересів та вчинення дій в умовах реального конфлікту інтересів, депутата однієї із сільських рад Бучацького району притягнуто до адміністративної відповідальності.
Працівниками поліції, за погодженням з прокуратурою області, складено протоколи про вчинення депутатом сільської ради правопорушень, пов’язаних з корупцією, передбачених ч.1 та ч.2 ст.172-7 КУпАП за фактом неповідомлення у встановленому законом порядку та строки про наявність реального конфлікту інтересів і вчинення дій в умовах реального конфлікту інтересів. Зокрема, на сесії сільської ради депутат проголосувала за виділення земельної ділянки своєму чоловікові.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Постановою Бучацького районного суду депутата органу місцевого самоврядування визнано винною та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 200 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 3400 гривень.