Соцмережі підкорює відео Бережан з висоти пташиного польоту. Опублікував відео Олександр Наконечний. За 4 дні воно зібрало понад 5 тисяч переглядів та майже 200 поширень.
На відео видно мальовничі місцини Бережан, а саме – місцевий замок, став, густі ліси, безкраї поля, що оточують Бережани, і, звичайно, житлові райони міста. Усі ці краєвиди у відео поєднані із позитивною музикою.
Перегляньте також:
- У Бережанах відзначили 83-ті роковини з дня смерті Богдана Лепкого
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України