У п’ятницю в Шумську поховали Василя Габора. Тисячі людей прийшли попрощатися з чоловіком.
Василь Габор так і не вийшов з коми після страшної ДТП. Чоловікові було лише 35 років. У нього залишилась вагітна дружина і двоє дітей, повідомляє телеканал Тернопіль 1.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Василь Габор відомий як керівник Шумської районної партійної організації ВО “Свобода”, екс-помічник нардепа Михайла Головка. На цих виборах був представником кандидата у Президенти Руслана Кошулинського.