Збаразьким районним судом задоволено заяву Кременецької місцевої прокуратури в інтересах органу місцевого самоврядування про визнання спадщини вартістю 300 тис грн відумерлою.
Встановлено, що на території с. Зарубинці Збаразького району після смерті особи у 2004 р. залишилась спадщина, що складається з будинку садибного типу з господарським будівлями та спорудами вартістю 300 тис грн. Після смерті мешканця села вищевказане майно ніхто з близьких родичів не успадкував та спадщину не прийняв.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Рішенням Збаразького районного суду нерухоме майно передано у власність територіальної громади.