Кожна з нас прагне знайти свій жіночий образ. Ми маємо власні уподобання, смаки, своє бачення світу і себе. Ми унікальні та неповторні і прагнемо відобразити свої індивідуальні переваги.
Впевнені, що у всіх нас поєднуються образи ділової жінки та підприємця, творчої, романтичної натури, ніжної та люблячої дружини, вірної подруги. Хотілось би підкреслити нашу багатогранність та вдало поєднати її з правильним стилем та образом.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Але як часто ви відкриваєте шафу і просто не знаєте, що ж вдягнути?
Наче і одягу багато, та вибрати немає що. А якщо у вас важлива зустріч? Що робити, коли потрібно швидко вдягнутись та виглядати на всі 100%? Адже ні для кого не секрет, що вдало підібраний одяг – запорука гарного настрою впродовж дня.
Якщо вам знайома така ситуація, тоді вам до нас на зустріч! 11 квітня стиліст Юлія Остапчук поділиться з вами трьома способами, як позбутися проблеми «нічого вдягнути», а також розповість:
– як правильно «складати» свій гардероб;
– як вирішити проблему «нічого вдягнути»;
– як структурувати кожному учаснику його власний гардероб;
– як правильно купувати новий одяг.
Ви дізнаєтеся усі секрети ідеального гардеробу.
Зустрічаємось 11 квітня, в четвер, о 19:00 в кафе Stone Street. Беріть з собою подругу та гарний настрій/
Чекаємо вас!
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/04/08/ae97b65965a4e24f5dd52361bb9821e3.jpg)