В ніч з 5 на 6 квітня 2019 року пересталося битися серце відомого збаразького футболіста, екс-гравця збаразьких команд “Харчовик”, “Електрон”, “Дружба” Володимира Білошицького. Народився Володимир Білошицький в 1956 році. В юному віці грав за юнацькі футбольні команди м.Збаража на обласній арені. На дорослому рівні спортивну честь Збаража і району почав захищати з 1972 року. Був учасником і призером обласних чемпіонатів серед аматорських команд, володарем Суперкубка області, учасником і призером групового турніру чемпіонату України серед команд колективів фізичної культури. По завершенні активної кар’єри футболіста В.Білошицький обслуговував ігри чемпіонату району як арбітр.
Висловлюємо щирі співчуття родині і близьким покійного.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Світла пам’ять про Володимира Івановича Білошицького назавжди залишиться в наших серцях.