Відсутність необхідних документів, бруд, таргани та навіть невідповідні продукти й неналежна перевірка за дотриманням вимог – в таких умовах відбувається продаж м’яса у м’ясному павільйоні на центральному ринку в Тернополі, – пише Сорока.
Побачене видовище вразило столичних журналістів, які приїхали до Тернополя зі зйомками чергового випуску передачі «Ревізор». Після огляду м’ясного відділу тернопільського ринку, ведуча навіть зазначила, що ніколи б не купувала тут м’ясні продукти.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Окрім цього, знімальна група із ревізією завітала в один із центральних магазинів Тернополя та у продуктовий магазин на вулиці Слівенській, де також виявили свої не вельми приємні нюанси.
Останньою локацією, яку відвідали журналісти у Тернополі став пташиний ринок. І на цьому ринку свої порушення. Так, журналістів неприємно вразили умови, в яких продають окремих тварин, відсутність у тернопільських продавців необхідних документів тощо.