Нові навчальні класи, хореографічні зали, комп’ютерні кабінети з інтерактивними комплексами. Все це та багато цікавого можна побачити у Тернопільському ліцеї №21 спеціалізованій мистецькій школі ім. Герети. За кожними дверима тут кипить творча та мистецька робота. Детальніше у сюжеті Сергія Балуцького.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ