Тернопільською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно водія, який, керуючи несправним міським автобусом з пасажирами марки «Богдан» 18 червня 2018 р., рухаючись по вул. Кн. Острозького, допустив наїзд на малолітню дитину, що переходила проїзну частину дороги в межах регульованого пішохідного переходу.
Встановлено, що внаслідок дорожньо-транспортної пригоди 12-річна дівчинка була госпіталізована до дитячої обласної клінічної лікарні із багаточисельними травмами. За результатами експертизи травми дитини кваліфіковані як тілесні ушкодження середньої тяжкості.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
В ході проведення досудового розслідування водію оголошено повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст. 286 КК України (Порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесні ушкодження). На даний час обвинувальний акт у кримінальному провадженні скерований до Тернопільського міськрайонного суду.