У центрі Тернополя здійснюють санітарну обрізку дерев. Зараз можна побачити як роботи проводять, зокрема, на вулиці В. Чорновола.
Такі заходи потрібні для безпеки жителів міста, а саме, зрізають сухі гілки, які можуть відламуватися і падати та пошкодити лінії електропередач, автомобілі і навіть травмувати людину, – кажуть працівники комунальної служби. Зазвичай зрізане віття використовуватимуть як альтернативне джерело енергії.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
За словами екологів, завершити обрізання дерев, за правилами утримання зелених насаджень, мають до того, як почнуть розпускатися бруньки. Очищати від сухих гілок дерева необхідно для активізації його росту.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/04/03/d633a5cdc31953248aab25e6be8f3601.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/04/03/bd733c760988a821c61f80b0aa1e88c0.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/04/03/5b785963ddbe5e41bcba80ff4d95bb65.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/04/03/03e657923c5bb88ec3134bc86ab25547.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/04/03/2f6e8cb675c480affa13e215996f4749.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/04/03/7d3ef614738e328af25625127c572c8f.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/04/03/3730b54dc9f93302ced265796d34f409.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/04/03/b191860b1e4f8085472add65719d9785.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/04/03/3c62cb9a3c2842abb268df01c9dda338.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/04/03/e322b5f0aa8dc72c87e5744fc5e05830.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/04/03/06b295995c702ddfe23374ddd31495db.jpg)
Фото: Катерина Богуславська