Сьогодні історичний день, коли вся Україна обирає Президента України на наступні п’ять років. І саме від сьогоднішнього голосування залежить, чи оберемо ми Європу чи повернемося назад до російської імперії. Станом на 15.00 год. уже проголосували 45% виборців по всій Україні. Свій вибір зробив також голова облдержадміністрації Степан Барна.
На виборчу дільницю у селі Нагірянка Чортківського району він прийшов разом із своїм братом, народним депутатом Олегом Барною.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Тож, якщо ви ще не пішли на виборчу дільницю – не вагайтеся і оберіть своє майбутнє. Бо кожен голос має значення! Нехай переможе Україна! Зробімо це разом!», – наголосив голова облдержадміністрації.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/03/31/cd4da99c67ce56d841aaad87ceb56ae3.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/03/31/8c9b645aad7cacb3b7eac4efa9cd142d.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/03/31/c54b0f995043f3410b3604ecb2f2249b.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/03/31/f09d2fa6e6cdcadbd5f663cccf54788d.jpg)