В Україні відбувається челендж #trashtagternopil. Його учасники фотографують засмічені місця “до” та “після” прибирання. Челендж не оминув і тернополян.
Учасники закликають жителів міста збиратись разом та прибирати Тернопіль від сміття. Для того, щоб долучитись до ініціативи потрібно зателефонувати в управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради. Там необхідно повідомити місце прибирання, щоб відповідні служби мали змогу забрати сміття. Фото “до” і “після” потрібно надсилати на скриньку komun.press@gmail.com або на сторінку “Тернопіль житлово-комунальний” у Фейсбуці.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ