Агрохолдинг CFG/«МРІЯ», який із початку 2019 року працює як єдиний бізнес, закупив у березні нову техніку на суму 2,3 млн дол. Об’єднана компанія поповнила свій технічний парк 17-ма одиницями причіпної сільгосптехніки. Зокрема, в поточному виробничому сезоні вже активно задіюють на весняно-польових роботах 6 розкидачів добрив марки Amazone ZG-TS 10001 ProfisPro вмістом бункера 10 тонн і шириною розкидання 15-54 м та ще 6 – марки Rauch AERO AGT 6036 вмістом бункера 6 тонн і шириною розкидання 12-36 м, а також 5 культиваторів Kuhn Krause. Постачальниками сільськогосподарської техніки виступили компанії Deutsche Agrotechnik Ukraine, Rauch Landmaschinenfabrik GmbH і ТОВ «УАПК».
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/03/25/82272a5aa71738b96daf94b8f6e98c75.jpg)
Це – перша із запланованих поставок техніки для об’єднаного агрохолдингу CFG/«МРІЯ» у цьому році. Спільний інвестор – SALIC UK Ltd – має намір спрямувати на оновлення технічного парку CFG/«МРІЇ» протягом 2019 року кілька десятків мільйонів доларів, щоб забезпечити подальшу ефективну діяльність об’єднаної компанії.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Нагадаємо, у серпні 2018 року «МРІЯ Агрохолдинг» успішно завершив реструктуризацію свого боргу. А вже у листопаді компанія уклала угоду із міжнародним інвестором SALIC UK про продаж своїх активів. Сьогодні «МРІЯ» продовжує операційну діяльність в Україні спільно із дочірньою компанією свого нового інвестора – Continental Farmers Group (CFG). Земельний банк в обробітку об’єднаної компанії CFG/«МРІЯ» становить 195 тис. га у Західній Україні.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/03/25/15ea87814ce344a6141926740eafbf9f.jpg)