Тернополяни 30 березня з 20.30 год. до 21.30 год. долучаться до акції «Години Землі 2019» та вимкнуть світло на 60 хвилин.
Година Землі – акція, яку започаткував Всесвітній фонд природи, її проводять щороку. На 60 хвилин мільйони людей по всьому світі вимикають і не використовують електроенергією. Таким чином вони демонструють стурбованість за майбутнє планети та бажання стати на захист від негативного впливу.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
У Тернопільській міській раді повідомляють, що 30 березня на годину вимкнуть світло у місцевому замку. Підтримати всесвітню кампанію на захист Землі закликають усіх охочих.