На території спортивно-мистецького комплексу “Політехнік” Тернопільського національного технічного університету відбувся День кар’єри – 2019, в якому взяли участь представники партнерства на ринку праці, роботодавці.
За результатами попередніх зустрічей між керівництвом університету та міськрайонного центру зайнятості підписано угоду про співпрацю.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Під час заходу в локації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості відвідувачі змогли пройти психодіагностичне тестування, ознайомитися із навиками самопрезентації, особливостями запису відеорезюме, актуальними вакансіями тощо. Бажаючі залишили власні резюме для подальшого працевлаштування.