Поліцейські з’ясували, що злочину причетний односельчанин потерпілого, а скоєнню злодіяння передувало розпиття алкогольних напоїв. Підозрюваний та жертва разом випивали у компанії знайомих. Телефон злодій витяг з кишені куртки потерпілого. Сподівався, що уранці чоловік не зможе згадати, де його залишив. Однак уникнути відповідальності за протиправне не вдалося.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Телефон працівники поліції вилучили та повернули власнику, а за фактом злочину розпочали кримінальне провадження за частиною першою статті 185 Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.