У день народження геніальної української поетеси Ліни Костенко студенти Тернопільського музичного коледжу ім.Соломії Крушельницької взяли участь у всеукраїнському флеш-мобі #вітаю_Ліну_Костенко.
Увесь студентський та педагогічний колектив приєднуються до численних вітань на адресу іменинниці та бажає пані Ліні Многих літ і невичерпного натхнення!
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Дякуємо за слова, гострі, як сталь та глибокі, як океан!