Тернополяни зможуть реєструвати земельні ділянки в інтернеті. 19 березня вступить в дію рішення Уряду. Відтак, фізичні та юридичні особи, які мають бажання зареєструвати земельну ділянку, зможуть подати відповідну заяву та усю необхідну документацію через розробника такої документації, тобто сертифікованого інженера-землевпорядника.
Так, документи будуть подаватись в електронній формі з використанням особистого електронного цифрового підпису. Згідно з внесеними змінами, можна буде отримувати викопіювання з картографічної основи Державного земельного кадастру в режимі онлайн з подальшим друком на своєму комп’ютері для використання при підготовці землевпорядної документації.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ