14 березня у Тернопільському національному технічному університеті імені І.Пулюя презентували бізнес-курс MESH, під час якого студенти матимуть змогу не лише безкоштовно прослухати лекції від провідних спікерів, а й набути практичні навички підприємництва.

null

Петро Ясній, ректор університету, доктор технічних наук, професор, член-кореспондент НАН України, заслужений діяч науки і техніки України, вважає такі заходи вкрай важливими, адже вони дозволяють студентам розвивати креативність, а в подальшому – реалізовувати себе як успішних підприємців.Петро Володимирович також повідомив, що починаючи з 2015 року в ТНТУ діє стартапцентр, який має на меті розвиток стартап-культури студентів через створення і реалізацію ідей молодих людей. У контексті цього і було підтримано ініціативу проведення бізнес-курсу.

null

Засновники курсу – успішні підприємці та меценати Тарас та Ірина Демкури, які переконані, що сьогодні кожен бізнесмен повинен вкладати у розвиток молоді, аби після навчання вони мали змогу реалізовувати потенціал в Україні.

null

Упродовж 8 лекцій студенти дізнаюся про самопрезентацію, формування бюджету, вивчать інструменти ведення бізнесу. Після проходження навчального курсу на слухачів чекає завдання – створити в групах однодумців ідею свого стартапу та представити її на фінальному занятті, яке по завершенню оцінюватиме експертне журі. Переможців буде нагороджено грошовими преміями, а також всі учасники отримають відповідні сертифікати.

null

Першу вступну лекцію «Тренди бізнесу в поведінковій економіці» вже прослухали студенти трьох тернопільських вишів: Тернопільського національного економічного університету імені Б.Гаврилишина,  Тернопільського національного педагогічного університету імені В.Гнатюка та Тернопільського національного технічного університету імені І.Пулюя.

А вже 20 і 21 березня лекцію на тему: «З чого почати створення власної справи?» прослухають дві сформовані групи слухачів.

Зареєструватися на бізнес-курс MESH ще можна на сайті. Анонси та новини будуть розміщатися на сайті та на сторінці бізнес-курсу MESH у фейсбук.

null

 

null

 

null

 

null

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #бізнес-курс MESH, #Демкура, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль, #тернопільські новини, #ТНЕУ
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Максим Черкашин
23:03, 20 Червня, 2024

Як громадські організації впливають на розвиток міст і сіл Тернопільщини

Блоги

ТОП новини тернопільщини: