У Бережанській школі-інтернаті готують дітей до дорослого життя
- Опубліковано: Новини Тернопілля
- —
- 15 Березня, 2019 о 10:13
21.04.2026
11:40:35
Основне завдання педагогів долучити дитину до світу дорослих, їхньої діяльності, до почуттів і переживань, навчити тому, що стане в нагоді їм у житті. Тому що саме участь дітей у житті дорослих дає їм можливість долучатися до світу людей, почувати себе потрібним. Соціальний досвід дитини збагачується завдяки формуванню трудових умінь і навичок під час занять гуртка. З цією метою у Бережанській обласній загальноосвітній школі-інтернаті з поглибленим вивченням трудового навчання організована діяльність гуртка «Смаколик» для дітей, позбавлених батьківського піклування.
Заняття сприяють розвитку естетичних смаків у дітей, практичних вмінь, кулінарних здібностей, розширенню знання про українську кухню, удосконаленню вміння сервірувати стіл згідно меню.
Тематика занять гуртка дуже різноманітна: від знайомства з правилами гігієни праці, первинної обробки продуктів та їх нарізування, безпечного поводження з гострими предметами (ножами) до приготування страв, враховуючи принцип послідовного переходу від простого до складного.
18:12, 19 Квітня, 2026
00:10, 13 Квітня, 2026
18:12, 12 Квітня, 2026