Новинам Тернопільщини вдалось розшукати невідомі раніше світлини села Сапанів Кременецького району Тернопільської області. Фото датуються 1938 роком, тоді село входило до Кременецького повіту Волинського воєводства.
Населений пункт розташований на річці Іква, на півночі району. На одному із фото можна розгледіти місцевий храм. Інші світлини показують тогочасних мешканців під час відзначення якогось свята.
Перегляньте також:
- Місто Чортків: ретроспектива на столітніх світлинах
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
Ці фото зараз продаються на одному із найбільших аукціонів Польщі.
Тетяна Яцечко-Блаженко
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/03/04/4e59035182ccb5c760222907bf00316f.png)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/03/04/24246d710ec0f2c888190ca3dc625fff.png)
Джерел: https://allegro.pl