Працівники КП «Чортківське ВУВКГ» (водоканал) випадково у центрі міста натрапили на кімнату під землею.
Підземну кімнату знайшли на вул. Ринок, поруч із магазином «Оскар». Працівники водоканалу приїхали лагодити прорив каналізації, а згодом помітили, що в одному місці провалилась земля. Залізти туди не змогли, вдалось сфотографувати всередині лише завдяки палці для селфі.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Сховище ззовні нагадує криївку. У ній є два старих ліжка з ковдрами, а також помітно металеві ящики. Як виявилось, колись давно на цьому місці був будинок, тож найімовірніше – ця кімната колись слугувала підвалом.
Якщо у когось є інформація щодо цього підвалу, будемо вдячні за її поширення!