У села Білозірка на Лановеччині провели вечір танців «Тим, кому за 40». Організував захід священик Олексій Філюк. Вечір провели у будинку культури. Грали місцеві музиканти. На вечірку прийшли кілька десятків охочих потанцювати.
За словами отця Олексія Філюка, він ініціював таких захід, щоб жителі села мали змогу відпочити, розважитися та поспілкуватися. Світлинами з вечора танців священик поділився у Facebook:
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Фото Олексія Філюка